Onal Türkiye Haritası V1.3 [1.38.X]

Önal Map 1.38 İçin Uygun Hale Getirildi!
Tüm Galeriler Yenilendi Galerilere Türkçe İsimler Verildi [Volvo Yetkili Satış Şirketi] Gibi Tabelalar Eklendi!
Haritada Optimizasyon Çalışmaları Yapıldı [Bursa Şehrinde Çalışmalara Özen Gösterildi]!
Birkaç Tünel Ve Alt Geçitlere Yankı Uyarlaması Yapıldı!
Önceki Sürümünde Gözle Görülür Olan Hatalar Kapatıldı!
Yalova’ya Garaj Eklendi!
Osmangazi Köprüsü Gerçekçileştirildi!

Yapımcı : Muhammet ÖNAL [M.ON4L]

Onal Türkiye Haritası V1.3 [1.38.X] Base İndir

Onal Türkiye Haritası V1.3 [1.38.X] DEF İndir

Eğer modun yapımcısı iseniz ve yukarıdaki linkin sizin tarafından oluşturulan link olmadığını düşünüyorsanız lütfen burayı tıklayarak bu durumun neden kaynaklanmış olabileceğini öğrenin ve link değişimi üzerinden linkin değiştirilmesi için talepte bulunun.

Bu Moda Puan Ver !
[Total: 3 Average: 4.7]

You may also like...

12 Responses

 1. Ben ikisinide indirdim şuan kasma donma olmadı güzel güzel çalıştı şuan bir sorun sıkıntı problerm yok olursa size bildircem eğer atma takılma olursa yazarım size diğer rize trabzon samsun çayeli artvin ordu arhavi yomra böyle karadeniz illeri ilçeleri gelsin paylaşılsın rica ediyorum bana acil lazım oyuna ekleyip görmem lazım nasıl oldu nasıl yapıldı benzetme oldumu bi bakcam kontrol etcem…..?))

 2. Arkadaşlar herkezin bayramını canı gönülden kutluyorum nice dolu bayramlara ve bayramınız mübarek olsun…..?))

 3. Bazı kişiler bu yeni siteyi neden bilen yok yoksa yeni mod sitesinden haberlerimi yok acaba ondanmdır nedir eskiden eski mod sitesine yorum yapan olurdu şimdi ise yeni mod sitesine modlara yorum yok ilk kez ben keşfettim bu yeni mod sitesini…..?))

  • admin dedi ki:

   Yeni olduğundan dolayı çok fazla bir ziyaretçi kitlemiz yok. Ama her geçen gün sayımız ve popüleritemiz sizlerin sayesinde artıyor.

 4. AlpArslan dedi ki:

  1,37 ye uyumlu mu

 5. bb0644 dedi ki:

  kardeşim görünmez duvarları kaldırsan daha iyi olacak bir kaç tane ekran görüntüsü aldım ulaşacağım bir yer varsa atayım

 6. Selam admin bu yeni türkiye haritası ne zaman çıkcak ben yıllardır bekliyorum rize trabzon çayeli ordu giresun artvin çamlıhemşin gibi şehirler ne zaman çıkcak bu siteyede artık paylaşsanız diyom çok rica ediyorum banada acil lazım ben çok zamandır bekliyorum rica edicem artık paylaşsanız diyom çıkınca haberim olsun çok rica ediyorum admin lütfen çok rica ettim…..?))

 7. Ahmet dedi ki:

  haritaya gelince oyun duruyor sonra kapanıyor napacam yardım edin oyun orjınal

 8. Selam admin yeni türkiye haritasına çıkmasına kaç gün daha var kaç ay daha var çok daha beklicekmiyiz böyle hangi gün çıkcak merak ediyoz çıkarsa bizleri haberdar edermisin senden çok rica ediyorum çıkarsa indirip oynicamda diğerlerini çok merak ediyom diğer şehirler baya çok benzetme oldumu şuan acil cevap gönder rica ediyorum senden…..?))

 9. furkan dedi ki:

  map için tüm dlc ler gereklimidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir