İndirme Linkleri

Websitemizde yer alan modların indirme işlemlerini genellikle 3. taraf bir kaynak tarafından sağlıyoruz. Bunun sebepleri arasında hem bizim açımızdan daha az maliyetli olması, hem de siz mod yapımcılarının bu tarz kaynakları hali hazırda kullanıyor olmanızı söyleyebiliriz. Eğer ki modları direkt olarak kendi sunucularımıza yükleseydik, bu durumda elde edilen tüm kazanım bize kalacaktı. Ve takdir edersiniz ki bu tarz bir durum adil olmayacaktı.

Bu yüzden sizlerin elde ettiği kazançların sekteye uğramaması için sektörde en çok kullanılan mod siteleri Sharemods / Modsbase ‘i benimseyerek kullanıyoruz. Bu noktada bu platformlara tekrar mod yükleme işlemi yapıp, spam paylaşımlar yapmaktan kaçınarak, çoğu zaman internette didik didik arayarak orijinal yazarın linkini buluyor ve o link üzerinden paylaşım yapıyoruz.

Lakin bazı durumlarda ne kadar çabalarsak çabalayalım orijinal linki bulamadığımız zamanlar olabiliyor. Bu durum bizimde modları internetin farklı köşelerinden elde etmemizden kaynaklanıyor. Çoğu zaman kopyanın, kopyasının, kopyasından modları bulmaya çalışıyor ve spam paylaşımlar arasında kayboluyoruz. Bu tarz durumların birçoğu sitemize modların yapımcıları tarafından yüklenmemesinden kaynaklanıyor. O yüzden bu sorunları tamamen çözebilmek için sitemizde yer alan mod yükle sayfasından modları ilk paylaşım olarak kendiniz paylaşırsanız, bu tarz bir sorunun yaşanma ihtimalini neredeyse kaldırmış olursunuz.

Bunun haricinde hali hazırda sitemize gelmiş ve kendi yayınlamış olduğunuz bir modun, indirme bağlantısının kopya bir bağlantı olduğunu görmüşseniz rica ediyoruz [email protected] adresinden bize link değişimi için bir talepte bulunun. Değişim yapılması gereken url adresi, sahte bağlantı ve olması gereken orijinal bağlantı bilgilerini yazarak bize gönderin. Mümkün olduğunca kısa sürede (genellikle 24 saat içerisinde) bu sorunu halletmiş olacağız.