Ets 2 En İyi Çekici Modları

En iyi yük taşıma oyunlarından birisi olan Euro Truck Similator 2 oyunun içerisinde farklı fiyat seçenekleri ve farklı motor güçleri ile sunulan onlarca farklı çekici bulunuyor. Oyun bu konuda her ne kadar elini cömert tutmaya çalışsa da teknik sorunlardan dolayı oyuna tüm çekicileri ekleme imkanı bulunmuyor. İşte tam da bu sırada ets 2 modları sizin yardımınıza koşuyor. Binlerce insanın oyundaki eksiklikleri kapatmak için ortaya koyduğu on binlerce farklı mod sayesinde oyununuza istediğiniz türde ve markada çekiciyi ekleyebiliyorsunuz. Bunları indirebilmek için sitemizin çekiciler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bu günkü yazımızın konusu ise oyuna modlar sayesinde eklenen en iyi çekiciler olacak. Bahsettiğimiz gibi bu konuda oyuna ekleyebileceğiniz binlerce farklı çekici modu bulunuyor. Bu listede ise bu modlar arasında işinize en çok yarayacığını düşündüğümüz ve en çok insan tarafından indirilen ets 2 çekici modları bulunacak. İşte en iyi ets 2 çekici modları listemiz.

Ford Trucks F-MAX

Listemizin ilk sırasında türk bir geliştirici tarafından yapılmış Ford Trucks F-MAX modu bulunuyor. Gerçek Ford çekicisini birebir şekilde oyuna aktaran oyun moduna resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu mod oyuna 500 beygir gücünde 2500 Nm tork değerinde bir çekici ekliyor. Oyundaki en güçlü tır olmamasına karşın güzel bir alternatif oluşturduğunu söyleyebiliriz.

1000 Beygir Modu

Her ne kadar bir çekici modu olmasa da direkt olarak çekicilere eklenebilen bir özellik olduğundan dolayı bu modumuzu da listemize eklemeye karar verdik. Bu mod oyundaki tüm tırlara 1000 beygir gücünde bir motor takabilmenize olanak tanıyor.

Big Stars – Actros / Arocs SLT

Bu mod oyuna Mercedes markasının en popüler tırlarından birisini ekliyor. Bu modele ilgi duyan kişilerin bir göz atmasında fayda olduğunu düşünüyorum. Mod hakkında daha fazla detay ve indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Volvo VNL670 (Aradeth)

Bu mod oyuna Volvo markasının VNL670 adlı tırını ekler. Yine bu moda ilgi duyan kişiler buradan daha detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Gerçekçi Çekici Fizikleri

Gerçekçi çekici fizikleri modu da yine listemizde bulunan Türk yapımı ets 2 modlarından bir tanesi. Frkn64 tarafından yapılan oyun modu oyundaki tır fiziklerini çok daha gerçekçi bir hale getiriyor. Bu modu kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Modu geliştiricinin kendi websitesi üzerinden indirebilirsiniz.

Türkiye Skinleri Paketi

Çekici modları konulu bir liste yaptığımızdan dolayı aksesuar işlerine çok fazla girmek istemedim. Onları daha sonra aksesuar modları konulu bir listede toplayacağım. Lakin yinede burada bir tane skin paketinden bahsetmek istiyorum. Steam atolyede en fazla indirilen modlardan bir tanesi olan Türkiye Skinleri Paketi oyundaki çekicinizin üzerine Türkiye ile alakalı çıkartmalar eklemenize izin veriyor. Modu buradan indirebilirsiniz.

Bu Moda Puan Ver !
[Total: 0 Average: 0]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir